| alexalexalex a întrebat:

Nu pot sa-mi fac cont la cabal pentru ca parola cica nu e buna nu vrea as vrea sa spuneti ci voi niste parole care sa mearga

12 răspunsuri:
| andreiteodor81 a răspuns:

Ai putea cand scrii parola de exemplu:masina; mai adauga doua litere poate asa merge:masina61

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

...Cabal ii un sv de la un joc?laughing sau ce ca nu am auzit de el pana acum

| Nick2012 a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai daca esti prost laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa imi zice si mie nu stiu de ce

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce imi da eroare cica nu ma pot connecta la server pe cabal

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti spun eu ca stiu engleza parola trebuie sa contina cel putin o cifra, un nr, litera mica cum ar fi Masina61

| teodor977 a răspuns:

Scrie de 2 ori parola. MegaByte.A

| varuss21 a răspuns:

Mie imi cere vorbis_synthesis_halfrate si nu il gasesc cine ma poate ajuta

| B02DAN a răspuns:

Incercati parola asta merge la sigur CoRRo^exp95

| angeloemanuel a răspuns:

Ma trebuie sa aiba o litera mare sau ma i multe cateva litere mici si cateva numere ca asta:SuPeR23

| florinhermenean a răspuns:

Iti spun eu ca stiu engleza parola trebuie sa contina cel putin o cifra, un nr, litera mica cum ar fi Masina61