| adrianpuscasu a întrebat:

Nu pot sa vad unele foldere de pe cardul din telefon, de exemplu cel cu poze, pe calculator.Da, am bifat sa imi arate hidden files si tot nu il vad.

1 răspuns:
| DeyCj a răspuns:

Probabil că l-ai formatat cu telefonul și formatul în care s-a formatat nu e compatibil(tot timpul) cu Windows-ul.Șe știe că windows-ul e mai „tăntălaău" când vione vorba de a a citii toate formatele de date sau partiții(fomatatre). Încearcă să îl accesezi cu orice distribuție Linux veri(nu trebuie s-o instalezi ca o poți buta și în Live Cd, adică o să ai un OS funcțional direct pe Cd care nu va modifica nimc la calculator) sau cu un cablu de date și la opțiunile din telefon să fie setat pe card de memorie/stocare date(depinde cum apare). Succes