| tweety_5484 a întrebat:

Nu pot vizualiza avatarele de la yahoo messenger ce pot sa fac, va rog ajutati-ma. Specific ca am avut o problema la pc si am intrat din nou (la pc) de aproximativ o saptamana.
DAU FUNDA!

5 răspunsuri:
| ταξιδιώτης a răspuns:

La majoritatea celor care au conturi de yahoo messenger se intampla asta, n-are rost sa dezinstalezi\instalezi yahoo pentru ca rezultatul o sa fie acelasi.Problema pare a fi de la serverele yahoo.

| Toxic a răspuns:

Am patit-o si eu. Doar am dezinstalat si instalat din nou messengerul si se vede

| daniel10vasilca a răspuns:

Dezinstaleaza versiunea pe care o ai acum si instaleaza 11 de aici :
http://www.go4it.ro/download/internet/yahoo-messenger-11-beta-7723980/

| anca13 a răspuns:

Toti intampinam aceasta problema.Nici la mine nu se vad ale celor din lista mea si surorii mele ii se intampla la fel.Ced ca e o problema in sistemul lor, la yahoo happy

| ea_2165 a răspuns:

Si eu am aceiasi problema straight face
cred ca e de la yahoo thinking