| Lorenik a întrebat:

Am o problema: de cateva zile nu-mi mai pot schimba avatarul.Am incercat totul: am dezinstalat messul si l-am instalat din nou, am instalat yahoo messenger 9, am sters poza respectiva din calculator, mi-am curatat lista : am sters id-urile celor care nu au mai intrat, mi-am sters toate avatarele din casuta aia de unde se schimba avatarele dar nimic.Nu mai stiu ce sa fac. Va rog ajutati-ma. fundita si voturi! Ms mult! kiss

Răspuns Câştigător
| RaulxD a răspuns:

Nu ai ce face pentru ca nimeni nu isi poate schimba avatarul.Este o eroare al YM. Trebuie sa asteptam sa il repare. Sper ca te-am ajutat. Funda puppy dog eyes?