| ♥Anto* a întrebat:

Nu prea ma pricep eu la d-astea asa ca apelez la ajutorul vostru.
se poate folosi home cinema-ul si ca boxe pentru pc?

Răspuns Câştigător
| Nokitochikushi a răspuns:

Da se poate cu siguramta! ce raspuns e asta explica si tu cum...
deci iti trebuie o mufa la un capat mufa de 3, 5 mm "mufa groasa unde vine bagata in spate la unutate sau la laptop, si in celalt capat are 2 mufe alb si galbe sau alb si rosu unde vine bagate la subufer la home cinema. big grin succes!

2 răspunsuri:
| trustbogdan a răspuns:

Da se poate, cu siguranta

| Nokitochikushi a răspuns:

Am uitat sa zic ca mufa respectiva se gaseste intr-un magazin de electrica/ electrica calculatoare sa tii cont ca se numeste un adaptor big grin