| xDiana a întrebat:

Am cumparat un sistem home cinema Samsung ht-txq120, am facut toate legaturile, dar poate cineva sa imi spuna cum fac sa se auda ce e la televizor prin boxe? Ofer funda!

Răspuns Câştigător
| ghostlabbrador77 a răspuns:

La mine acasa televizorul este conectat la sistemul home-cinema prin hdmi, dar poti sa-l conectezi si printr-un cablu jack dublu (jack la amandoua capetele ). La sistemul de boxe, ar fi trebuit sa primesti un cablu pentru conexiuni. happy sper ca am fost de folos. happy