| generic a întrebat:

Nu reusesc sa intru pe id de mess.Am incercat pe altele si merge, numai ca mie imi spune ca este o problema la internet.Am incercat sa ma loghez pe site, insa cand dau atutentificare nu se intampla nimic.Cum pot sa rezolv problema asta?

2 răspunsuri:
| generic explică:

Am reusit sa ma loghez pe site, insa pe messenger tot nu merge, cu toate ca l-am reinstalat.Mai vreau raspunsuri si repet:pe alte id-uri pot intra, dar pe id-ul meu nu, imi spune ca sunt probleme cu internetul!

| lavy_7567 a răspuns:

Incearca sa-ti instalezi alt Messenger. Daca tot nu merge intra pe mess Online.Sau reistaleazati windowsul! Bafta! funda?batting eyelashes