| Carl a întrebat:

Am o mega-problema...Cand intru pe youtube(pe Mozilla) la unele video`uri imi zice asa "An error ocurred, please try again later"am incercat si pe Opera si pe Explorer dar tot nu mergestraight face. Ce`i de facut?

3 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Incearca sa dai un restart la calculator, reinstaleaza flash playerul, reinstaleaza browserele, incearca sa le golesti de cookye-uri si tot ( ctrl + shift+ delete) si cam atat vezi daca mergewinking

| Mihai03 a răspuns:

Nimic. doar sa revii. problema este de la youtube happy

| Carl explică:

Eu am intrat si de dimineata si nu mergea si seara nu mergea si unei pr de ale mele ii mergea