| WalterWhite a întrebat:

Nu stiu ce am facut dar cand caut pe bara de sus a de la mozilla imi apare yahoo search cum repar?

Răspuns Câştigător
| VisualBasicExpert a răspuns:

Daca dai doar next/next/next la softuri si nu citesti cu atentie...Programele 2011 instaleaza toate cacaturi de search engines si toolbaruri! Dezinstaleaza Firefox apoi reinstaleaza-l sau treci pe GOOGLE CHROME!

2 răspunsuri:
| nikebogdan a răspuns:

In dreapta butonului "Deschide o fila noua" da click dreapta si debifeaza Yahoo! Toolbar.

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Intri in Unelte/Optiuni/General, la Cand Firefox porneste selectezi Arata pagina mea de start, la Pagina de start scrii http://www.google.ro, dai OK si ai rezolvat problema. Succes si numai bine!