| CiicxuBăă a întrebat:

Am o problema. deci nu stiu ce am facut si la bara de jos unde e start etc. numai apare mozilla si yahoo-ul. Si daca dau de altundeva sa il pornesc, dupa ce ma loghez imi da ceva cu report si chiar daca dau "da"sau "nu" tot ma delogheaza si mi. l opreste. Ce sa fac sa nu mai apara asta? Daca ajuta cu ceva am windows XP

2 răspunsuri:
| 亚历山 a răspuns:

Salut! nu prea am inteles daca vrei iti las id meu Alex.byebye@yahoo.com[acest id e facut pentru atsfel de probleme] nu e unu personal Daca e ceva te ajut...

| CiicxuBăă explică:

Pai nu pot sa intru pe messenger asta e chestia. Deci la mess dupa ce ma loghez imi da "send error report" si "don't send". Chiar daca dau una sau alta tot ma delogheaza