| Florin1077 a întrebat:

mi-am facut o pagina de facebook si nu stiu de ce nu imi apare sus bara de Search. Ma poate ajuta cineva?

3 răspunsuri:
| LeganzaMoonwalker a răspuns:

Cred ca ti se pare laughing a fost un mic. update, cred, desi mie nu mi se pare.
Bara de search, in loc sa fie alba, este albastra, doar scrisul de pe bara, ala 'search for people, places and things", iar tu trebuie sa dai click pe el ca sa scrii acolo. daca nu merge asa, cred ca e un bug

| Florin1077 explică (pentru LeganzaMoonwalker):

Nu apare nimic, pur si simplu nu pot da cautare cand sunt conectat pe aceasta pagina

| Florin1077 explică:

Nici sa trimit mesaj altor useri nu pot