| anonim_4396 a întrebat:

Nu stiu ce am facut la pc ca imi apare in chrome un fel de mod edit sau asa ceva
Adica pe langa textul de pe orice pagina clipeste linia ca si cum as putea scrie acolo
Dar nu pot scrie oricum ceva nu e in regula poate am apasat eu ceva
Windows 7
Face asa de cateva saptamani sa fie de la tastatura?
Ma incurca de exemplu cand vreau sa scriu ceva la cautare si nu mai merg butoanele page up down home end
Sta pe text mereu

Răspuns Câştigător
| halogen001 a răspuns:

Probabil ai apasat F7
https://support.google.com/chrome/answer/10129654?hl=en

Mai apesi o data F7 sau intri la setari si dispare cursorul.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ai putea sa pui o imagine ca din ce scrii tu nu prea imi dau seama ce vrei sa spui.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru halogen001):

Mersi am rezolvat cu f7