| PamfleticaTotHellenne a întrebat:

Nu stiu ce i-am facut laptopului. Lumina este slaba si nu-mi mai apare bara aceea de luminozitate. Ce as putea sa fac?

Răspuns Câştigător
| X3NNoNCs a răspuns:

Uite pe poza asta big grin. la tastatura de la Laptop ai butonul "FN". Butonul e pentru volum si Lumina big grin

Ți apăsat (FN+Săgeată Dreapta) (Lumina mai tare) (FN+Săgeată Stângă) (Lumină mai mică) (Fn+ Săgeată Sus) Volum mai tare. (FN+Săgeată Jos) Volum mai încet big grin.

| X3NNoNCs a răspuns (pentru X3NNoNCs):

Scuze. am uitat să pun link-ul cu poza.
Uite-o :D http://www.alio.ro/......-c681d.jpg

4 răspunsuri:
| NeluFerchi a răspuns:

Apesi butonul windows si x deodata si ar trebui sa apara daca ai vista 7 sau 8

| awspam a răspuns:

Dai pe desktop /ecran click dreapta la propietati video card, pe la culori si pe acolo

| Edwuard_Matac_1997 a răspuns:

Trebuie sa ai un buton de luminozitate pe butonul F5/F6