| TaNn0 a întrebat:

Nu stiu ce telefon sa-mi iau puteti sa-mi dati o alegere? dintre Motorola Defy, Lg Optimus Black, Samsung Galaxy S, Samsung Galaxy Ace? Funda! Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| TheEnergyNeverDies a răspuns:

Eu iti sugerez Lg Optimus Black si Galaxy S deoarece au o "viata" mai lunga asta in cazul in care nu vrei sa iti schimbi telefoanele la scurt timp, de asemenea au si performante destul de bune.Asta a fost doar o sugestie depinde de care iti place dar in pricipiu conteaza ce e in interior nu cum arata happy

3 răspunsuri:
| Tacii a răspuns:

Samsung galaxy s ...cam scump dar merida.si daca nu-ti place.alege LG optimus

| Criiistiiiiina a răspuns:

Galaxy swinking

| cosminz a răspuns:

As opta pentru un Samsung galaxy S dar in locul tau mas uita si la un Nokia N8