| irinusca264 a întrebat:

As vrea sa imi cumpar un telefon TPU. Ce imi recomandati? ma gandeam la LG optimus sol, Motorola defy, LG optimus black, iphone 3gs, HTC desire s, HTC desire c sau Samsung galaxy ace. Care este mai potrivit? eu uneori il mai scap de ci as vrea sa fie destul de rezistent!

4 răspunsuri:
| Rony23 a răspuns:

Eu zic Samsung toata ziua

| conundrum a răspuns:

Galaxy ace

| lucian007 a răspuns:

HTC-urile mi se par groaznice.Cel mai bine un Iphone la care poti gasi o groaza d acesori ica sa il protejeze sau un Samsung dar nu neaparat ace pentru ca nu e chiar asa performant

| anasuperba a răspuns:

Iphone 3 in nici un caz pentru ca daca l-ai scapat se sparge fiecare bucatica din ecran, Samsung galaxy ace are un prieten dar calitatea imagini nu este stralucita...mai repede HTC...sau stiu ca nu ai mentionat dar si Samsung Galaxy S ar fi bun.adica eu am si cand l-am scapat pe jos nu a patit nimic dar cand l-am scapat pe ecran sa ciobit putin jos insa dupa multe cazaturihappySper ca ti-am fost de ajutor