| XxRoyalxX a întrebat:

Nu stiu cum sa instalez messsenger unsprezece, ma puteti ajuta, vreau mai repede please, a si mai am o intrebare dupa ce il descarc nu am aceeasi prieteni acolo, sau trebuie iar sa ii bag?

2 răspunsuri:
| Abed a răspuns:

Yahoo messenger 11 se instaleaza la fel ca restul versiunilor mai vechi. Prietenii nu sunt in program. Ii ai in adresa ta de messenger(e-mail)

| Stratovarius a răspuns:

Sper ca ma mai stii...macar spune-mi ca una din urmatoarele variante este adevarata:esti o idioata incompetenta si cu cunostinte digitale extrem de reduse sau asta este o intrebare retorica...cum se instaleaza messenger 11rolling on the floorrolling on the flooroarerolling on the floorrolling on the floorcred ca la fel ca celelalte tu ce crezi?laughinglaughingaaa si ccica daca prietenii is continuti in programlaughing wtf lollaughing