| TotEuMa a întrebat:

Nu stiu daca e categoria potrivita, dar... daca imi pierd telefonul si el are Gps ma ajuta cu ceva in gasirea lui?straight face rolling on the floor)))))))))

4 răspunsuri:
| lucy90 a răspuns:

Ba "te ajuta" tel va fi gasit dar nu de tine il va gasi altcineva si sigur se va bucura

| PisyKiss a răspuns:

Nu te ajuta cu nimic.

| handbalistu94 a răspuns:

Din pacate nu.happy singurul telefon care poate fii gasit este iphone pentru ca are incorporat o chestie in el happy in schimb restul telefoanelor se gasesc dupa IMEI (codul se afla in locul in care pui acumulatorul) dar asta ar insemna sa iei toate telefoanele (modelul tau )la rand. sper ca ti-am fost de ajutor laughing