| Cozmea022004 a întrebat:

Nu stiu de ce, dar la un timp mi se deconecteaza toate conturile la care sunt conectat pe browser-ul Brave. Stie cineva ce e de facut?

Răspuns Câştigător
| UltraSoundSound a răspuns:

Posibil sa se stearga cookie-urile, ele ajuta la conectarea pe diferite site-uri. Personal folosesc Firefox, si am patit asta o singura data, initial am crezut ca e ceva virus, chiar daca nu am descarcat absolut nimic in ultima vreme, asta a fost acum o luna jumatate, de atunci nu au mai fost probleme. Incearca sa folosesti alt browser sa vezi daca problema persista, verifica cu atentie URL-ul de la site-ul de logare ca nu cumva sa fie unul modificat de un "virus", fa o scanare cu Malwarebytes sau Kaspersky sa vezi daca nu ai colectat vreun virus de pe net. Sper sa te ajte puțin.

2 răspunsuri:
| RaduRobertRO a răspuns:

Poate în setări, deși și la mine e la fel, dacă închid PC trebuie sa ma loghez din nou.

| AndreiRobert312 a răspuns:

Iti sterge coockiurile. Verifica seterile browserului, e posibil sa fie setat ca la o anumita perioada sa le stearga automat.