| Believe9 a întrebat:

Nu stiu de ce nu pot intra pe mess. Imi scrie asa: " Nu va putem autentifica in Yahoo! Messenger.
Este posibil sa fie o problema la conexiunea Internet. Verificati computerul daca este conectat la Internet. Faceti clic pe Depanare pentru a derula o serie de teste care sa incerce diagnosticarea problemei la conexiune."
Nu-i nimic din ce scrie acolo si am dat si pe depanare si nu m-o ajutat cu nimic. Acum cateva zile mess-ul n-o avut nimic, dupa aceea mi0o aparut mesajul acela si nu am mai putu sa intru pe mess. Va rog ajutati-ma! dau funda!

Răspuns Câştigător
| maryem a răspuns:

Da! Asta este e o problema la internet ca si mie imi apare uneori.

5 răspunsuri:
| mFlorian a răspuns:

Foloseşti cablu sau modem?

| PaPi a răspuns:

Incearca sa-l dezinstalezi si sa-l instalezi din nou. Daca nu merge, iti recomand sa formatezi windows-ul. La mine doar asa a mers.

| Decrepit a răspuns:

Aveai in acel moment semnal de la provider-ul de Internet? Degeaba dai tu pe "Deconectare" din Local Area Network, daca LAN-ul nu are semnal din serverul principal. Daca nu are providerul semnal, da-le un telefon si intreaba-i care e cauza problemei.

| Sweety25 a răspuns:

Pai poate ca ti-a spart cineva parola!
Schimba parola si intra sa vezi daca merge!
Succes!

| CalinPop a răspuns:

Probabil ai virusi pe calculatori sau are problema messengerul