| CristinaTeodora a întrebat:

Hey! Stie cineva de ce nu ma pot loga la messenger.Imi apare: "Nu va putem autentifica in Yahoo! Messenger." Si este posibil sa fie o problema la conexiunea de la internet. Si mie imi merge netul. Cine stie va rog sa-mi spuneti! Funda

1 răspuns:
| GEOsiDEEALOVE a răspuns:

Buna! Asa mi-a facut si mie nu imi mai dadea voie sa ma loghez, dar netul imi mergea ..am rezolvat problema instaland alt model de Yahoo Messenger, de ex am avut YM 11.5 si am instalat YM 10 si a mers ..incearca si u asa..sunt sigur ca problema asta o ai si tu bafta, si daca merge FUNDA big grin!