| Stefan2341 a întrebat:

Nu ştiu, deci nu ştiu. In urmă cu 2 zile, am văzut că ii am pe toţi offline. M am deconectat, şi acum nu mai merge să ma loghez, l am dezinstalat, l am instalat NIMICCC. Am luat ultima versiune, şi nimic :(. Nu ştiu ce poate să aiba, după telefon merge ca nou. Da pe pc nimic :(. Aştept un răspuns. Multumesc.

http://postimg.org/image/f21se07uj/

3 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Deci e vorba de skype... happy. Problema se rezolvă actualizând versiunea de Skype.Se știe că este un soft comercial marca Micro$oft, iar ca să oblige userii aplicației să facă update la ultimele versiuni(ce mai toate au bug-uri că-s făcute de Microsoft) au făcut clișeul ăsta.Succes

| Stefan2341 explică (pentru DeyCj):

Am făcut ultima actualizare la el, problema este că dăgeaba. L am dezinstalat, şi l am instalat de 50 de ori. şi nimic sad.

| DeyCj a răspuns (pentru Stefan2341):

Depinde cum l-ai dezinstalat.Skype-ul trebuie dezinstalat curat ștergând și fișierele din user folders(cele ascunse desigur) și intrările din registrul Windows, și apoi reinstalată ultima versiune disponibilă pe site-ul lor. Încearcă și varianta asta.Asta ar trebui să-ți rezolve problema happy