| мιѕѕнαρριηєѕѕ a întrebat:

Nu ştiu unde am intrat pe telefon pe la stări şi acum când e ecranul stins se opreşte wi-fi-ul... ştiţi cumva cum să fac să nu se mai opreasca, să meargă şi când e ecranul stins? (Am Samsung galaxy s2)

Răspuns Câştigător
| alextotal a răspuns:

Salut. Intra la setari dupa aceia da la wi-fi si dupa aia la advanced si wifi sleep policy.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra in setari si cauta aducere la setarile din fabrica dar numai pentru setarile din fabrca nu si cele puse de tine

| adrianbestboy98 a răspuns:

Du-te la setari si ai acolo pe undeva sa iti restezi doar setarile, asa am facut si eu nu stiu cum am pus tastaura in japoneza si am intrat si am reinitializat setarile din fabrica(nu am sters continutul, doar setarile), daca tot asa face lasa-mi un mesaj

| flyer90 a răspuns:

Intra la wifi settings > advanced > wifi sleep policy