| Katona_Claudiu_1999 a întrebat:

De ce telefonul meu Samsung galaxy a40 are numai uneori always on display, nu trebuie sa-l aiba tot timpul always on display când e stins ecranul?

3 răspunsuri:
| Nilsson a răspuns:

Galaxy A40 nu are funcția de always on display, ora și notificările care apar ocazional sunt un fel de screen protector.

| Katona_Claudiu_1999 explică (pentru Nilsson):

Cum adică screen protector? Protejează ecranul că apare uneori oră și data pe ecranul stins?

| Nilsson a răspuns (pentru Katona_Claudiu_1999):

Nu prea are sens expresia, deși se referă la faptul că protejează de atingeri accidentele, adică să nu deschizi fără să vrei o aplicație, practic cu aceea funcție trebuie să atingi de două ori ecranul.
Totuși nu este precum always on display.