| anonim_4396 a întrebat:

O intrebare cred eu simpla:

1: Cand ma duc intr-un folder cu [numai] poze, inainte sa intru in poza, nu imi apare in acel dreptunghi poza mica, doar dupa ce o deschid, dc? ( am descarcat alt program, am dat rr la pc, dar la fel... va rog ajutati-ma )

3 răspunsuri:
| Ovidiu a răspuns:

Fa un printscreen, nu prea am inteles la ce te referi.

| horia2012 a răspuns:

Nu trebuie sa instalezi nimic.
- Daca ai XP te duci in My Computer si bara de meniu, te duci pe "View" si alegi alte variante.
- Daca ai W7, la fel My Computer, bara de meniuri, sin partea dreapta ai o iconita "more option" si alegi de acolo.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu trebuie sa instalezi nimic, trebuie doar sa schimbi setarile din meniul "view".