| lujinh0 a întrebat:

Salut,am si eu o intrebare pentru cei care cunosc programul WINDOWPAPER,e acel program de pus poze pe fundalul unui folder.
Inainte il foloseam si eu cand aveam Windows XP, dar acum l-am descarcat si vad ca pe windows 7 nu merge,se instaleaza,pot sa intru in el, dar cand pun poza nu se intampla nimic.
Sunt 2 versiuni Windowpaper XP v1.0 si Windowpaper XP v2.0,
dar nu merge nici una.
Stiti cumva un program asemanator, pentru ca am vazut la cineva dar nu l-am intrebat ce program e si avea si windows 7.
Mersi.

2 răspunsuri:
| polistupaul a răspuns:

Dai pe fereastra de la windowpaper click dreapta-proprietis-compability-run this program in compatibility made for(bifezi caseta)si alegi win xp sp3.

| lujinh0 explică (pentru polistupaul):

Fara succes, am incercat sa bifez si windows vista si win xp sp3, dar nu merge.mersi mult totusi. daca afli ceva poate te gandesti si la mine.