| 0099 a întrebat:

O intrebare mai stupida Ce inseamna timeline (facebook) FUNDA?

Răspuns Câştigător
| xloverush a răspuns:

Paaaii... timeline, pe Facebook, normal, inseamna sau mai bine zis evidentiaza tot ce ai facut tu adica toata activitatea ta pe aceasta retea sociala, de la comentatul pozelor pana la starile pe care ti le-ai postat. Unii o numesc cronologie, insa timeline si cronologie sunt una si aceeasi chestie! Si eu am cronologie si imi introduce in ea tot ce am facut! Cat despre afisare, e mai fain dupa mine decat Facebook normal doar cu poza de profil deoarece in timeline iti poti pune o poza de coperta si o poza de profil pe deasupra..deci,cam asta e raspunsul meu!

6 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Timeline - cronologie

| AndreeeexD a răspuns:

Timeline=Cronologie.
E buna pentru ati mai perrfectiona profilui de pe facebook. Succes!

| AndreeeexD a răspuns:

Timeline = Cronologie e buna pentru ati perfectiona profiliul de pe facebook.Succes!

| JadeMallow a răspuns:

Timeline - Cronologie sau linia timpului [un sinonim]
Te ajuta sa iti ordonezi datele de pe fb:
Data cand te'ai nascut, cand ti'ai facut cont, evenimentele etc

| Eliiza a răspuns:

Cronologie :*:*