PsihoSex
| PsihoSex a întrebat:

O melodie din "Library" - Windows Media Player, poate fi atasata la un mail?! Cum?!

Multumesc!

2 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Acea melodie o ai undeva pe harddisk, trebuie doar sa o gasesti si sa o atasezi normal, ca pe orice alt fisier. Insa clientii de mail au limitari pe dimensiune, daca e prea mare s-ar putea sa iti dea eroare.

GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Da, dai click dreapta pe melodie şi apoi dai pe open containing folder. Probabil sunt salvate undeva în C. La mine de exemplu e aşa : C:\Documents and Settings\All Users\Documents\My Music\Sample Music.
Ca să le adaugi pe mail cred că te descurci cu opţiunea respectivă! Dacă nu spune şi îţi dăm detalii! Baftă!