| Pietricel a întrebat:

O parere despre despre laptopul asta va rog. https://www.flanco.ro/......e-dos.html

5 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Proastă.Poate fi el și Dell Alienware, dacă „creierul" e slab(procesorul). Poate el avea și 100 de Gb ram DDR4 dacă are un procesor dual core de sub 3 Gz(normal la 8 Gb ram se discută de un Quad core de minim 2, 5 Gz asta de vrei ca computer-ul să lucreze nu să fie făcut să te enerveze.

| Mihai1810 a răspuns:

Foarte slab. Are placa grafica integrata.

| Pietricel explică (pentru Mihai1810):

Pai pe placa aia merge gta v in 30/40 fps. Lol.

| Mihai1810 a răspuns (pentru Pietricel):

Uite acu merge. Daca il impingi. Poate sa mearga pe low la 20fps. Dar decat sa joc asa mai bine nu mai joc. La 2500 lei iti faci un pc care ruleaza GTA V pe high la 60fps.

| Stefancalin1997 a răspuns:

Risipa de bani iti faci o unitate de il lasa in fum la banii aia.