| anonim_4396 a întrebat:

O sa imi iau un telefon...si daca va pricepti la asa ceva si vreti sa ma ajutati... puteti sa imi dati mesaj sau sa raspundeti chiar aici, dau funda big grin

Răspuns Câştigător
| Condratt a răspuns:

Galaxi S4 sau un Samsung J5. Fundă? big grin

11 răspunsuri:
| untu a răspuns:

Ia mai bine un Huawei P9 Lite ca e mai ieftin decat Samsung Galaxy S4 sau J5 si e foarte bun! (780 RON de la Altex ca a fost la inceput mai scump cam cat costa aproape un laptop) performant!

| Clorox a răspuns:

Te ajut eu, sincer... In banii aia nu prea ai ce sa-ti iei, daca iti ajung banii pentru un p9 lite e super, altceva bun si ieftin nu prea gasestiwinking

| anonim_4396 explică (pentru Clorox):

Imi trebuie Facebook, Youtube sa mearga decent..ataat...daca mi-ar trebui ceva mai bun as fi dat mai mult pe el.

| Piftea123 a răspuns (pentru anonim_4396):

Mi-am luat si eu P9 lite de curand si sunt forate multumit de el, se descurca foarte bine pe Youtube si pe facebook.Chiar il recomand.

| Clorox a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai ia-ti P9 lite, ce naiba nu intelegi...

| Condratt a răspuns:

Depinde de câți bani vrei să învestești!

| anonim_4396 explică (pentru Condratt):

900-800lei

| Condratt a răspuns (pentru anonim_4396):

Huawei Venus P9 Lite

| anonim_4396 explică (pentru Condratt):

Alta varianta?

| anonim_4396 explică (pentru Condratt):

Nu m-ai ajutat asa mult, dati-o dau de mila.

| Condratt a răspuns (pentru anonim_4396):

O poți lua înapoi!

| Condratt a răspuns (pentru anonim_4396):

Galaxi S4 sau un Samsung J5. Fundă? big grin