| anonim_4396 a întrebat:

O sa-mi iau aceasta tableta: Tableta Samsung Galaxy Tab E T561, 9.6", Quad-Core 1.3 GHz, 1.5GB RAM, 8GB, 3G, White

De unde e cel mai avantajos sa-mi iau net?

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

M-am referit la wi-fi-ul tau sau cele publice, gratuite.

Dar te poti intelege si cu vecinul care are semnal bun la tine, sa contribui cu o parte la costul lui de internet.
Daca ai si tu internet, iti faci rost de un router wi-fi si esti cel mai bine rezolvat.

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

De pe wi-fi.
E gratis... happy

| anonim_4396 explică (pentru Bula):

Is parolate toate

| anonim_4396 explică (pentru Bula):

Eu am un cablu de net, il pot face wireless cu un router wireless? Sper ca nu incalc legea.

| Bula a răspuns (pentru anonim_4396):

Evident.
Routerul wi-fi este tocmai si pentru acesta, langa functia de distribuitor de cablu de net.

| Bula a răspuns (pentru anonim_4396):

M-am referit la wi-fi-ul tau sau cele publice, gratuite.

Dar te poti intelege si cu vecinul care are semnal bun la tine, sa contribui cu o parte la costul lui de internet.
Daca ai si tu internet, iti faci rost de un router wi-fi si esti cel mai bine rezolvat.