| RockLover94 a întrebat:

Ok...Am o mare problema.Cum pot sa pun subtitrari in romana sau orice limba pentru un film in format dvd? Exista vreun program sau vreun site de unde le pot lua? Stiu ca se gasesc si filme pe dvd fara subtitrari...Si as vrea sa invat si eu sa le pun subtitrare, foarte greu nu ar trebui sa fie. Cel mai detaliat raspuns, funditahappyMultumesc mult.

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Exista destule site-uri! Uite aici un motor de cautare subtitrari http://subtitrari.exsto.ro/ scrii numele filmului, selectezi limba si clik pe cauta subtitrarea (cauta in 25 de site-uri) cu placere!

| DONASABY a răspuns:

Iti zic cum fac eu: am un program care se numeste Ultra Video Converter care este supeeeer bun, pentru mine; caut pe internet subtitrarea, adaug in acest program filmul indiferent sub ce format este si lipesti subtitrarea.In 10 minute e gata!