| CreepyBoy a întrebat:

Ok, deci ecranul telefonului meu s-a spart (doar protectia, partea din sticlă, dispay-ul si touchscreen-ul nu sunt afectate).
Este rău daca continui sa il folosesc așa momentan, pana il voi înlocui? Am folie de protecție pe el (dacă ajuta cu ceva).

5 răspunsuri:
| 77iwantloveyou a răspuns:

Îl ori folosi in continuare fără probleme. Dar cu mai multă grija. Dacă telefonul e "bruscat " se poate sparge și display-ul.

| BADBUNNYaruncacubanii a răspuns:

Eu am folosit unul la fel timp de aproximativ 1 an de zile și nu s-a întâmplat nimic

| MihaiNicu23 a răspuns:

Il poti folosi in continuare dar ai foarte mare grija ca s-ar putea sa spargi si display-ul.

| CreepyBoy explică (pentru BADBUNNYaruncacubanii):

E bine de stiut, mersi.

| CreepyBoy explică (pentru 77iwantloveyou):

Mersi mult