| ItDoesntMatter a întrebat:

Ok...deci sa va spun ce s-a intamplat. eu am in calculator un fisier in care tin toate pozele si documentele. ei, si azi cand am incercat sa-l deschid am dat dublu click pe el si mi s-a bagat in alt fisier. mentionez ca aman2 sunt aflate in "local disk D". faza e ca fisierul in care s-a bagat se numeste "e3db13627a95e7ebc61cb79d" si chiar nu stiu cum a aparut pe computerul meu. nu pot deschide nimic de pe el si nici copia fisierele care ii apartin. sper ca mi-ati inteles problema si sper din suflet sa ma ajutati cu orice puteti. straight face

6 răspunsuri:
| ταξιδιώτης a răspuns:

Ia-l in proprietate:clic dreapta pe el\proprietati\securitate\editare\elimini tot mai putin numele tau de utilizator\se aplica

| Robert a răspuns:

Important este sa nu stergi nimic de acolo.Alea sunt de la win.Ca sa nu le mai vezi fa asa.Deschide C-ul sau D-ul sau cum ai tu, mergi la TOOLS/FOLDER OPTION/VIEW.Acolo vei gasi un fisier cu Do not show...si Show hidden.Tu ai bifat acum unde scrie Show.Trebuie sa ai bifat DO NOT SHOW

| Robert a răspuns:

Fiecare are alea.Nu sunt virusi stai linisit.Totul este de acolo Show/Dot show

http://i53.tinypic.com/2ak9t20.jpg

| ZennoEll a răspuns:

Fisierele de genu k4e3n5o7-...- sunt fisiere criptate in windows ce nu pot fi accesate sunt un fel de memorie. Imi pare rau dar nu cred ca o sa le poti recupera doar daca o sa folosesti un virus ceva att in rest nu...sorry fa alte poze nu e ff greu.

| ItDoesntMatter explică:

Ok am verificat la proprietati dar totul era in regula. era bifat tot "do not show"