| Clopotzica a întrebat:

Ola TPU! Ce pret credeti ca are telefonul nokia 5800? Cunoasteti alte telefoane bune cu touch screen? Pretul sa fie unul rezonabil, sa se incadreze inntre 500-700 Ron!
Multumesc anticipathappy
Fundita!

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.gsmarena.com/nokia_5800_xpressmusic-2537.php mie imi place mult si costa vreo 600 ii tare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna, Nokia 5230

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca sa am internet pe tel trebuie sa platesc?

| sweetgirl_2938 a răspuns:

Un telefon bun cu touch screen maie si corby la Vodafone pe abonament 300 ron si la liber 600ron sau LG tot cam la acelasi pret sau la Orange 400 de ron abonament 700 de ron la liber. Corby e bun are si net care mg foarte bine si poze face bine are 2 mg pixei da ies foarte bine pozele mai ales ziua si e rezistent mi-a cazut mie de la 1, 5 si nu are nek doar zgariat grav pe spate a cazut peste coltu de trepte dar carcase se poate schimba iti da o carcasa pe el una cu cercuri aceeasi culoatre si una neagra.

| Georgianna_8839 a răspuns:

Eu am Sony Ericsson da sincera sa fiu nu stiu de care da are touch screen card de 6 GB camera de 5 MP tastatura normala cu numere si are si tastatura ca la calculator pe aia o folosesti daca descizi ca un fel de clapeta si are si pix.