| レクス a întrebat:

Olla.Se merita sa cumperi un PC pentru gaming la mana a doua?

Răspuns Câştigător
| Kogaion a răspuns:

Depinde de la cine il cumperi, daca nu te prea pricepi, mergi cu un specialist pentru a fi sigur ca cel de la care il cumperi nu si-a luat ce ii trebuia din PC si ti-l vinde de bun tiehappy

2 răspunsuri:
| alexdumitru a răspuns:

Buna! De ce vrei neaparat un pc de gmaning la mana a doua >? Ce buget ai? Eu mi-am luat un pc foarte bun care m/a costat undeva la 1700 lei! Vreu sa il recomand gamerilor incepatori fiindca se descurca la jocuri >>> de exemplu ets 2 merge in 100 fps pe medium! Sistemul este un myria live care este un sistem de calcul dar de fapt e bun pentru gaming! Procesorul este un i3 iar sistemul de operare este ubuntu! Are si o placa video buna adica o nvidea gtx 750!