| anonim_4396 a întrebat:

Orice fisier de tip. exe care il downloadez, cand dau sa-l instalez, imi apare asta: http://123poze.3x.ro/viewer.php?file=3567490130204491700 .jpg
Am debifat: Always ask before opening this file, dar tot apare.

Trebuie sa modific ceva in regedit sau ceva de genul?

2 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Da usor sa dai run la 1-2 fisiere, dar daca downloadez cateva sute si trebuie sa dau run la fiecare? Cum e?

| Florinel a răspuns:

laughing nu trebuie sa debifezi aia,asa apare, nu stiu de ce asa imi apare si mie nu e o problema, apesi pe Run si continui ce ai de facut.