Salontanul
| Salontanul a întrebat:

Buna Am windows Vista. Cum sa scap de intrebarea de securitate? De fiecare data cand deschid un manager de securitate ma omoara cu: The publisher could not be verified. Are you sure want to run this software? Am demarcat optiunea "Always ask before opening this file" si degeaba. Cand restartez programul iar ma intreaba. Multumesc tuturor celor ce-mi raspund.

Răspuns Câştigător
| xamix a răspuns:

Http://www.videotutorial.ro/? p=2144 da pe la finalul filmuletului

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul explică:

Draga Daniel TM, Multumesc pentru efort dar nu am decat una din obtiunile tale. Am Control Panel. Celelalte, dupa cata engleza stiu eu, ar trebui sa fie: System end security\Action center\ etc. Nu exista asa ceva. Am specificat ca am Windows Vista.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Paote merge cu WGA REMOVER
cauta pe google

| Daniel TM a răspuns:

Panou de control\Sistem și securitate\Centru de acțiune\Modificari setari Control cont utilizator\ Aici tragi cu click-ul in jos de bara verticala pana la ultima de jos care se numeste: "Nu doresc niciodata notificare cand:
-Programele incearca sa instaleze software sau sa faca modificari computerului
- Fac modificari la setarile Windows". Apoi dai OK si cred ca se va rezolva problema.
O zi buna!

| yooleonard a răspuns:

Eu te sfatuiesc sa iti bagi Windows 8 e mai mic, consuma mai putine resurse, e asemanator Win 7 Si Vista numai ca are ceva schimbat ca la fiecare Windows.Eu il am si sant foarte multumit de el!