| LLL2 a întrebat:

Pagina de pornire pe care o am este Google.Cand deschid nu mai apare scris Google. Cum readuc scrisul?

Răspuns Câştigător
| Anonymus314 a răspuns:

Fa cum ti-am zis in mesaj.

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu spui ce browser folosesti. La toate se poate seta pagina de pornire din Unelte(Tools)/Optiuni(Internet Options) si la pagina de pornire(Home Page) scrii http://www.google.ro si o sa-ti apara si scris. In G.Chrome nu trebuie sa dai nimic, in M.Firefox trebuie sa dai OK, in I. Explorer trebuie sa dai Apply si OK, la celelalte browsere nu stiu, fiindca nu le-am folosit. Succes si numai bine!