| Katuu a întrebat:

Paginile de facebook pot fi secrete? Vreau un raspuns cat mai rapid happy dau funda daca este si corect

3 răspunsuri:
| GeosBIOS a răspuns:

Da, nu-ti mai faci profil pe facebook si atunci totul este cat se poate de secret cu putinta.

| AlinaaAli a răspuns:

Buna,
Poti sa faci in asa fel incat sa ti se vada numai poza, fara informatii sau altceva, si astea sa fie vazute doar de tine,
Poti sa iti selectezi ce peroane pot sa iti vada datele profilului si care nu, sau poti sa iti setezi sa le vezi doar tu, si atunci pagina ta o sa fie cam secreta!

| Katuu explică:

Nu am scris la ce fel de pagini ma refer, eu nu am facut referire la pagina de profil a mea sau a altcuiva, paginile despre care vorbesc sunt acelea care le faci precum o comunitate, si pe mine ma intereseaza daca pot fi secrete ca si un grup de facebook happy