| DjCage a întrebat:

PANGLICA -Miam descarcat Movie Maker ultima versiune, am instalat tot iar cand il pornesc imi da erore desi am descarcat de pe vreo 5 siteuri, mereu la fel. Ce sa fac ca sa imi mearga?

4 răspunsuri:
| cipailina a răspuns:

Descarci de pe site-u oficial, adica Microsoft. http://explore.live.com/windows-live-movie-maker

| RyugaHideki a răspuns:

Conteaza ce cerinte are...
Vezi ca windows-ul tau este compatibil cu ceea ce tragi.
P.S: in mod normal, ai movie maker instalat in pc.

| IrinaIvashkov a răspuns:

Buna

Paii thinking s-ar putea sa ai probleme cu Windowsu-ul straight face Si eu pateam la fel. Ori e prea plin Disk C:\ thinking Cel mai bine e sa reinstalezi Windowsul merge ff bine dupa o reinstalare crede-ma, am incercatwinking

| DjCage explică:

Nu,nu as dori sa reintalez windows iar cipailina nu am gasit unde dowmloadez pe tot site ul