| Marian_Turna_1997 a întrebat:

Parere Sony Erricsson Xperia Ray? (schimburi, design, putere etc) !

Răspuns Câştigător
| HaKa93 a răspuns:

Un telefon interesant, insa tu vrei sa il cumperi? pentru ca la un pret ca ala poti sa iti iei ceva mult mai bun. procesor slabut cu memorie interna doar 1 gb si 512 ram. cam putin. baterie la fel de slaba cu pana la 6 ore autonomie vorbire.

camera si ecranul sunt cele mai bune.

| Marian_Turna_1997 explică (pentru HaKa93):

Sincer sa fiu as vrea sa il schimb sau sa dau o diferenta plus el pentru cv mai bun tongue

| HaKa93 a răspuns (pentru Marian_Turna_1997):

Si tu la ce pret vrei sa il evaluezi? sau ce ai vrea in schimb pentru el?

| Marian_Turna_1997 explică (pentru HaKa93):

As da o diferenta pentru un xperia arc/ arc s

| HaKa93 a răspuns (pentru Marian_Turna_1997):

La cat evaluezi telefonul tau?

| Marian_Turna_1997 explică (pentru HaKa93):

Cam la 6 mil, adica nu e zgariat, am toate accesoriile la el. etc tongue

| HaKa93 a răspuns (pentru Marian_Turna_1997):

Eu iti recomand sa faci un scnimb + 100 de lei maxim 150 pentru un s2. e mult mai bun