| andreeahello a întrebat:

Pareri Markbek Business?
A cumparat cineva de la ei?

3 răspunsuri:
| CiobotaruValentin a răspuns:

Bună.Nu recomand MarkBek Business, deşi are destule companii colaboratore, nu sunt rezonabili în legătură cu garanţie, retur produs sau returnarea a banilor.
O seară bună şi sper să te fi ajutat răspunsul meu!

| antoanetadaniela a răspuns:

Nu recomand Markbek Business, vand telefoane resigilate la pret de noi...

| antoanettacroitoru a răspuns:

MARE ATENTIE LA ACEASTA FIRMA: am cumparat de la Markbek Business SRL un telefon resigilat, vandut ca telefon nou. desi pe site-ul lor precizeaza ca toate telefoanelor sunt noi, am adus dovezi oficiale de la Samsung prin verificarea IMEI ca telefonul era deja activat de 2 sapt inainte de a-l achizitiona eu insa nu recunosc nimic... voi urma procedura legala si voi solicita un control al acestei firme...sa nu mai fim pacaliti pe banii nostri