| Crysstyan97 a întrebat:

Pc-ul mi s-a blocat asa ca am recurs la solutia Ctrl+alt+del am inchis programele dar din greseala nu stiu pe ce buton am apasat iar acum nu-mi mai arata bara de meniuri de sus de la aceasta optiune ci doar Chestia cu programele in derulare. cum dac sa-mi apara din nou

3 răspunsuri:
| Seby90 a răspuns:

Salut, ai windows xp si problema ta consta in faptul ca ai dat dublu click pe program, da dublu click oriunde in bodyul softului si vei regasi totul inapoi. Daca tot ai probleme, revino cu un comentariu si voi incerca sa-ti ofer un tutorial.

| pozeanimate a răspuns:

Restart pc si revine totul

| Piratul14 a răspuns:

Ce windows folosesti?