| Costiiiii a întrebat:

Pe care sa-l cumpar: Iphone 4 /4s sau Samsung Galaxy s II? De ce? Cum e mai bine: abonament sau cartela? Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Narcis2007 a răspuns:

Galaxy s2 pe cartela

5 răspunsuri:
| Alyn4U a răspuns:

Iphone 4s logic informativa cate face si dp aia discutati cu mine! Iphone 4s pe cartela si nu negati asta doar pentru ca nu vil permiteti

| Alyn4U a răspuns:

Iphoneee 4S pe cartela

| andrutz4 a răspuns:

SAMSUNGGG ala are un ecran la care daca il scapi nu se sparge am vazut eu ceva pe youtube Iphone4 vs Samsung galaxt SII as alege abonamentulbig grin

| florynutza a răspuns:

Chiar daca iphone 4/4s este foarte cautat si foarte cunoscut, Samsung galaxy s 2 tine foarte mult la busituri si zgarieturi. Funda?batting eyelashes

| adriienns a răspuns:

Eu zic ca Samsung Galaxy S 2.
Te las sa vezi : http://www.youtube.com/watch?v=elKxgsrJFhw
Deci, funda?;;)