| feli79 a întrebat:

Pe driveru de placa video de la windows 7 home basic(standard vga graphic adapter)nu merge metin2ro imi zice „sory your sistem does not suport 3d grafchics, please check your hardrwer and system configeration then trai agin" FUNDA!

2 răspunsuri:
| laur12 a răspuns:

Adica iti spune pe romana: ne pare rau, sistemul dvs nu suporta 3d grafic, va rugam sa verificati hardware-ul si configurati sistemul apoui reincercati! Nu ai decat sa iti schimbi placa videowinkingbafta

| anonimuincautare a răspuns:

Sal si mie mi s-a intamplat la fel trebuie doar sa intri in config la metin si de acolo nu setezi pe fulscreen bifezi pe window adica doar pe o parte!
sper ca te-am ajutat funda?