| darix360 a întrebat:

Pe gta 5 (ps4), dlc-urile sunt gratis și se instalează singure ca update file? Sau trebuie sa le cumperi de pe PS store sau sa le downloandezi? Ma refer și la single-player și la multi-player. *fundă

1 răspuns:
| TheSniperSinon a răspuns:

DLC-urile de la jocurile făcute de RockStar nu au fost niciodată gratis si nici nu cred că o să fie, indiferent de platforma.

Pe toate platformele actuale, DLC-urile trebuiesc cumpărate din magazinele aferente, de ex: PS Store în cazul tău.