| KM3 a întrebat:

Pe instagram, unde trebuie sa ma uit ca sa vad cand a fost publicata o poza? ( nu am cont de instagram). Funda!

Răspuns Câştigător
| PedoBarbie a răspuns:

Http://imgur.com/kyQBGM7 unde 2d înseamnă 2 days adică a fost publicată poza cu două/2 zile în urmă.

1 răspuns:
| LaughingKarima a răspuns:

Pe instagram numele user-ului e in stanga sus, iar cand a fost publicata poza e in dreapta sus, in aceeasi 'casuta' cu numele.
Daca nu ai inteles iti mai explic si atfel ca aproape ca nici eu nu am inteles ce am scris laughing