| SucDeGuava a întrebat:

Pe mess: cat de recent au intrat cei de la "Recent Contacts"? Cu cat sunt mai sus in lista celor de acolo, cu atat a trecut mai putin timp de cand au intrat? Cum pot sa aflu cand a intrat cineva? Multumesc, anticipat!

3 răspunsuri:
| Bogdanovici24 a răspuns:

Cu cat e mai in top un contact inseamna ca e mai activ adica a intrat mai recent! funda?

| Andreime a răspuns:

Recent Contacts. Acolo apar doar cei cu care ai conversat in ultimele 3 zile!, si desigur care sunt in momentul acela online!
Bafta! Funda? puppy dog eyes?

| denisukka13 a răspuns:

Persoanele de la recent contacts se afla acolo pentru ca ai vorbit recent cu ei nu ca au intrat recent pe messenger happy