| andreispeed77 a întrebat:

Pe o placa de baza k8t890-a9 merge o placa video nVidia GForce 6600 de 256 mb?

Răspuns Câştigător
| Commandoo a răspuns:

Sigur ca da andrei merge asa am eu Funda?

| andreispeed77 explică (pentru Commandoo):

Da dar zic ca am 2 pc ddr 1 si mi-am luat ramul de la unu, l-am pus la al 2 lea si imi merge... oare placa video daca nu merge imi strica slotul de placa video de pe placa de baza? sau daca imi merge ramul imi merge si placa video neaparat?
mentionez ca eu acum am un ati radeon x300 e 124 mb

| Commandoo a răspuns (pentru andreispeed77):

Da merci mult pentru funda esti cel mai speed din lume esti cel mai tare

5 răspunsuri:
| Anonim0100 a răspuns:

Da merge, pentru ca este pe slot pci express x16..deci merge!

| mennenspeed a răspuns:

Daaa

| Ygorr38 a răspuns:

Ce hz are placa de baza si placa video?
daca nu merg pe aceeasi frecventa nu iti va merge