| anonim_4396 a întrebat:

Pe Samsung Galaxy XCover 2 pot lucra in Word, PowerPoint, Excel si Paint? Am descracat fisiere, se vede super, numai ca nu ma lasa sa le modific (in Word sa mai adaug ceva, de exemplu). Cum fac sa lucrez in acesle aplicatii de mai sus? Funda pentru cel mai folositor raspuns!
Mersi anticipat. happy :*

Răspuns Câştigător
| horia2012 a răspuns:

In mod normal ar trebuie sa te lase. Daca nu, descarca asta gratis si incearca-l:
http://www.kingsoftstore.com/kingsoft-office-android

2 răspunsuri:
| hp8510p a răspuns:

Nu poti sa modifici nimic la ele din telefon. Poti doar sa le vezi

| maxb a răspuns:

Ca alternative pe android ai Kingsoft Office, Office Suite, Office Mobile for Office 365 (costa 400 RON pentru 5 device-uri adica PC, telefon sau tableta).